shipping icon

pickup icon

With much love and care, we will fulfill your order! Schedule your order – starting by tomorrow!

Fresh Produce

Organic Cello Bunny-Luv Baby Carrots 1 Lb
Regular price
$2.29
Sale price
$2.29
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Organic Bananas / Lb
Regular price
$0.99
Sale price
$0.99
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Organic Green Zucchini Squash / Lb
Regular price
$3.49
Sale price
$3.49
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Organic Lime / Each
Regular price
$0.79
Sale price
$0.79
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Organic Honeycrisp Apple / Each
Regular price
$1.99
Sale price
$1.99
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Organic Sweet Potato Garnet/Lb
Regular price
$2.29
Sale price
$2.29
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Organic Cilantro / Bunch
Regular price
$2.29
Sale price
$2.29
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Fresh Scallions Each
Regular price
$0.79
Sale price
$0.79
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Organic Red Onions Jumbo / Per Pound
Regular price
$1.99
Sale price
$1.99
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Organic Apple Gala / Each
Regular price
$1.49
Sale price
$1.49
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Organic Raspberry
Regular price
$5.99
Sale price
$5.99
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Organic Sweet Yellow Onion / Lb
Regular price
$1.99
Sale price
$1.99
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Organic Blueberry 16 Oz
Regular price
$7.99
Sale price
$7.99
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Organic Green Kale Lacinato / Each
Regular price
$4.99
Sale price
$4.99
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Bunny-Luv Organic Baby Carrots Bag 1 Lb
Regular price
$2.99
Sale price
$2.99
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Organic Parsley / Bunch
Regular price
$3.29
Sale price
$3.29
Regular price
Unit price
per 
Sold out
White Eggs 1 Dozen
Regular price
$3.99
Sale price
$3.99
Regular price
Unit price
per 
Sold out
****Organic Russet Potatoes/Lb
Regular price
$2.29
Sale price
$2.29
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Red Mango / Each
Regular price
$1.29
Sale price
$1.29
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Fresh Corn On The Cob
Regular price
$0.79
Sale price
$0.79
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Organic Red Grapes Seedless / Lb
Regular price
$5.49
Sale price
$5.49
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Organic Apple Fuji / Each
Regular price
$2.29
Sale price
$2.29
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Organic Asparagus
Regular price
$8.99
Sale price
$8.99
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Iceberg Lettuce Head
Regular price
$2.49
Sale price
$2.49
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Organic Red Leaf Lettuce / Each
Regular price
$3.99
Sale price
$3.99
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Cauliflower Organic Average 2.30 Lb To 2.50 Lb
Regular price
$5.29
Sale price
$5.29
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Organic Pear Bartlett / Each
Regular price
$1.49
Sale price
$1.49
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Organic Mango / Each
Regular price
$3.99
Sale price
$3.99
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Corn In Cob 5ct
Regular price
$5.99
Sale price
$5.99
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Jalapeno Each
Regular price
$0.79
Sale price
$0.79
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Organic Apple Granny Smith / Each
Regular price
$2.49
Sale price
$2.49
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Organic Garlic Per Pound
Regular price
$6.99
Sale price
$6.99
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Spinach Bulk / 2.5 Pound Bag
Regular price
$3.99
Sale price
$3.99
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Leeks / Per Lb
Regular price
$2.49
Sale price
$2.49
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Organic Ginger Per Pound
Regular price
$6.99
Sale price
$6.99
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Organic Baby Bella Mushroom / 8oz
Regular price
$5.29
Sale price
$5.29
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Organic Kiwi / Lb
Regular price
$6.49
Sale price
$6.49
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Cal Organic Rainbow Baby Carrots Mix 12 Oz
Regular price
$3.79
Sale price
$3.79
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Organic Red Potato / Lb
Regular price
$1.79
Sale price
$1.79
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Mushroom Shiitake / Per Pound
Regular price
$8.49
Sale price
$8.49
Regular price
Unit price
per 
Sold out
    >